به روز شده در تاریخ 1399/07/08 ساعت 14:20 
Skip Navigation Links > اطلاعیه ها > شرح اطلاعیه
اطلاعیه شماره 38: تعیین واحد 5103 نفر از مشترکین باقی مانده در پروژه نگین غرب
تاریخ انتشار: 1391/03/24 ساعت: 23:06:23
تعیین واحد 5103 نفر از مشترکین باقی مانده در پروژه نگین غرب
                                                                                بسمه تعالی

قابل توجه کلیه مشترکین تعیین واحد نشده (پروژه نگین غرب)
سلام علیکم؛
               احتراماً، به میمنت فرا رسیدن ایام مبعث رسول گرامی اسلام (ص) و پیرو اطلاعیه شماره 33 ذیلاً گزارش مربوط به انتخاب واحدهای جدید  5103 نفر از مشترکین پروژه مذکور, مرتب شده بر اساس حروف الفبا که بر اساس تاریخ قرارداد, تاریخ و میزان پرداختی ها, تنظیم شده است، بدینوسیله انتشار یافته و اضافه می دارد, براساس آیتم های مذکور, امتیاز هر یک از مشترکین تعیین و بر این مبنا, طبق الگوی طراحی شده, به بالاترین امتیاز, مناسب ترین واحد مسکونی پروژه اختصاص یافته است.

ملاحظات:
1- مرغوبیت واحدهای مسکونی از طریق موقعیت استقرار واحد در طبقه و طبقه در بلوک و بلوک در محل (موقعیت های سه گانه پروژه های زیر گروه) تعیین شده است.
2- عملیات مربوط به محاسبه امتیازات فردی و مرغوبیت واحدهای مسکونی تماماً توسط رایانه و زیر نظر نماینده ویژه دادگاه در روز جاری انجام پذیرفته است.
3- با تمام دقت و احتیاطی که در خصوص شناسایی مشترکین پروژه مذکور, احصاء و طبقه بندی واریزی های مشترکین مربوطه و انطباق مشخصات واحدهای مندرج در قرارداد با واحدهای تعریف شده در شهرداری انجام پذیرفته است, از تاریخ انتشار این اطلاعیه, به مدت یک ماه به اعتراضات واصله رسیدگی خواهد شد, بنا به مراتب آمده, سازوکار نحوه انعکاس و رسیدگی به اعتراضات متعاقباً آگهی خواهد شد.
4- تعیین واحدهای صورت گرفته به صورت آزمایشی بوده و تثبیت وضعیت هر یک از مشترکین در واحدهای اختصاص یافته, پس از رسیدگی به وضعیت واریزی های مشترکین مربوطه و اطمینان از انجام تعهدات هر یک تدریجاً و در خلال یک ماه آینده به عمل خواهد آمد.
5- بنا به مراتب آمده, تعداد 7195 نفر از مشترکین پروژه مذکور به شرح ذیل تعیین تکلیف شده‌اند:
5-1- تعداد 1266 نفر در گذشته توسط متهم در بلوک های A, B, C تعیین واحد شده اند.
5-2- تعداد 739 نفر از مشترکین مازاد بلوک A7 تا A11 نیز پیرو اطلاعیه شماره 25 در تاریخ 15/12/1390 توسط این دفتر تعیین واحد گردیده اند.
5-3- تعداد 68 نفر از مشترکین پروژه مذکور با دریافت اصل وجوه و محاسبه نرخ تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی تسویه و از آمار پروژه کسر شده اند.
5-4- همچنین تعداد 5103 نفر از مشترکین باقی مانده, براساس اطلاعیه حاضر تعیین تکلیف گردیده اند.
5-5- تعداد 19 نفر از مشترکین پروژه به دلیل اختصاص واحدهای کوچک در قرارداد تنظیمی با متهم و عدم پیش بینی این قبیل واحدها در واحدهای تصویب شده توسط شهرداری از لیست ضمیمه خارج و ظرف روزهای آتی از طریق فراخوان اختصاصی به وضعیت آنان رسیدگی خواهد شد.  
در خاتمه به استحضار می رساند, تعداد زیادی از خادمین شما در دادگاه و حوزه های مختلف دفتر نمایندگی, در خلال ماه های گذشته به صورت شبانه روزی ضمن رسیدگی به وضعیت هزاران نفر از مشترکین و بررسی ده‌ها هزار فقره رویدادهای مالی و رفع مغایرت های بیشمار, با تاییدات الهی و دعای خیر شما ان شاء ا... از این مرحله دشوار عبور و وارد مرحله جدیدی خواهند شد که برای تداوم توفیقات نیازمند همکاری شما عزیزان خواهند بود.
روابط عمومی دفتر نمایندگی
برای مشاهده لیست اینجا را کلیک کنید
 
 
 
 
تعداد بازدید:32,498
 
 
-
.:: كليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر نمایندگی شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران مي‌باشد ::.