به روز شده در تاریخ 1400/03/19 ساعت 12:48 
Skip Navigation Links > اطلاعیه ها > شرح اطلاعیه
اطلاعیه شماره 34 قابل توجه مشترکین پروژه های مرتبط با متهمین فروغی و ریاضی
تاریخ انتشار: 1391/02/16 ساعت: 17:33:49
مشترکین پروژه های سابق و جاری متهمین به جزء پروژه های نگین غرب ، انتظاری،شقایق و افق شرقی مخاطب اطلاعیه حاضر می باشند و طی آن از کلیه مشترکین تقاضا شده است ضمن انطباق اطلاعات مندرج در وبسایت با اطلاعات آخرین قرارداد منعقده مغایرت های موجود را درج و گزارش نمایند.
                                                                بسمه تعالی
 قابل توجه کلیه مشترکین  پروژه های مرتبط با متهمین فروغی و ریاضی
موضوع : تعیین تکلیف سایر پروژه ها و مشترکین پروژه های مربوطه

 

 سلام علیکم؛
              احتراماً، با هدف طبقه بندی و تعیین تکلیف کلیه مشترکین پروژه های جاری و گذشته به آگاهی می رساند :
1-  پیش تر وضعیت عمومی مشترکین و پروژه های نگین غرب، شقایق، انتظاری و افق شرقی تعیین و مراتب طی  اطلاعیه های جداگانه به آگاهی عموم رسیده است.
2- اطلاعیه حاضر درباره سایر پروژه ها و مشترکین مربوطه تهیه و در خصوص آن به شرح ذیل اعلام می دارد:
2-1- اطلاعات کلیه مشترکین بلاتکلیف پروژه های جاری ، همچنین کلیه مشترکین پروژه های سابق در وبسایت دفتر نمایندگی موجود می باشد، از مشترکین محترم تقاضا دارد، ضمن مراجعه به بخش مشترکین وبسایت و انطباق مندرجات اطلاعات موجود با محتویات آخرین قرارداد منعقده، هرگونه مغایرت احتمالی را در وبسایت دفتر نمایندگی (بخش رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت) به منظور بررسی و انجام اصلاحات لازم، درج فرمایید.
الف) در صورتیکه جنابعالی ، مشترک یکی از پروژه های متهمین بوده اید ، لیکن نام و مشخصات شما در بخش مشترکین وبسایت موجود نمی باشد مراتب را در بخش مربوطه (رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی) درج فرمایید.
ب) در صورتیکه نام و مشخصات شما در بخش مشترکین وبسایت موجود می باشد ، لیکن پیش تر از پروژه مربوطه انصراف داده اید و وجوه متعلقه را به طور کامل دریافت نموده اید ، مراتب را در بخش مربوطه (رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی) درج فرمایید.
ج) در صورتیکه نام و مشخصات شما در بخش مشترکین وبسایت موجود می باشد و  واحد مسکونی شما پیش تر تحویل شده و هم اینک تقاضای انتقال سند دارید، مراتب در بخش مربوطه (رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی) درج شود.
د) در صورتیکه نام و مشخصات شما در بخش مشترکین وبسایت موجود می باشد و تا کنون به جنابعالی واحدی تحویل نشده و بدون تعیین واحد در بلاتکلیفی به سر می برید ، مراتب را با قید درج اطلاعات تکمیلی در بخش مربوطه (رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی) منظور فرمایید.
هـ) در صورتیکه نام و مشخصات شما در بخش مشترکین وبسایت موجود می باشد و تا کنون به جنابعالی واحدی تحویل نشده و در خصوص یکی از پروژه ها تعیین واحد شده اید در عین حال وضعیت ساخت پروژه شما در بلاتکلیفی به سر می برد مراتب را با قید درج اطلاعات تکمیلی در بخش مربوطه (رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی) منظور فرمایید.
و) سایر موارد (مصادیق سایر موارد را در ستون ملاحظات شرح دهید.) 
                                                                                                
                                                                                                     روابط عمومی دفتر نمایندگی
 
 
 
 
تعداد بازدید:7,889
 
 
-
.:: كليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر نمایندگی شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران مي‌باشد ::.