به روز شده در تاریخ 1399/07/08 ساعت 14:20 
Skip Navigation Links > اطلاعیه ها > شرح اطلاعیه
اطلاعیه شماره 33 قابل توجه کلیه مشترکین تعیین واحد نشده (پروژه نگین غرب)
تاریخ انتشار: 1391/02/16 ساعت: 12:09:46
پیشتر تعداد 739 نفر از مشترکین پروژه نگین غرب تعیین واحد شده اند. طی اطلاعیه حاضر، فرایند تعیین واحد 5128 نفر باقیمانده به شرح مندرج در متن اطلاعیه آغاز میگردد
                                                                             بسمه تعالی
 قابل توجه کلیه مشترکین تعیین واحد نشده (پروژه نگین غرب)
 سلام علیکم؛
              احتراماً، در خصوص تعیین واحد مشترکین پروژه مذکور به استحضار می رساند :
1- پیش تر وضعیت بلوک A7 تا A11 رسیدگی و مراتب طی اطلاعیه های شماره 23-24-25-26 و 27 آگهی شده است ، بنا به مراتب آمده در گذشته متهم در بلوک مذکور، تعداد 834 نفر را پذیرش نموده است، در حالیکه برابر سوابق موجود، در بسته عمرانی مذکور صرفاً یک بلوک 98 واحدی در یازده طبقه تعریف شده است. بنابراین اشخاصی که پیشتر در طبقات 1 تا 11 تعیین واحد شده بودند، تثبیت و مابقی شامل اشخاص معارض در طبقات 1 تا 11 همچنین مشترکینی که در طبقات 11 تا 19 پذیرش شده بودند، از بلوک مذکور خارج و ضمن رسیدگی به اعتراضات در سایر بلوک ها تعیین واحد شده اند.
2- در این مرحله، برنامه تعیین واحد سایر مشترکین نگین غرب در دست اقدام قرار دارد و در خصوص آن به شرح ذیل به آگاهی می رساند :
الف) اسامی 5128 نفر از مشترکین باقی مانده پروژه نگین غرب که برای تعیین واحد نشان شده اند به پیوست منتشر می گردد، از مخاطبین محترم اطلاعیه، تقاضا دارد،ضمن مراجعه به لیست مذکور، در صورتیکه مشخصات خود را مشاهده نمی نمایند، مراتب را در بخش رفع ابهامات از اطلاعات مرتبطین وبسایت دفتر نمایندگی درج فرمایند تا پس از بررسی مستندات و احراز از قلم افتادگی، اصلاحات لازم  قبل از تعیین واحد انجام پذیرد.
ب) با نظر به اینکه تعیین واحد مشترکین بصورت مکانیزه و تحت نظارت نماینده ویژه ریاست محترم دادگاه انجام می پذیرد و در این خصوص، دو آیتم ریز واریزی ها و نیز تاریخ قرارداد تعیین کننده می باشد، تقاضا دارد ، کلیه مشترکین تا تاریخ 15/3/1391 با مراجعه به بخش مشترکین وبسایت و کنترل مندرجات قرارداد خود ، هرگونه مغایرت احتمالی را تعیین و از طریق کارتابل شخصی خود به منظور بررسی و اصلاحات احتمالی ارسال نمایند.
ج) بنا به مراتب آمده پس از رفع ابهامات از اسامی واجدین شرایط و آیتمهای مذکور، در تاریخ سه شنبه 16/3/1391 کلیه مشترکین باقیمانده پروژه مذکور تعیین واحد شده و نتیجه در روز یک شنبه 21/3/1391 روی همین سایت منتشر و آگهی خواهد شد.
* تذکار : مستلزم تأکید است ، پیرو بند یک اطلاعیه حاضر ، مشترکین مازاد بلوک A7 تا A11 شامل 739 نفر پیشتر تعیین واحد شده اند و بند دو اطلاعیه حاضر شامل آنان نمی باشد.
                                                                                                       روابط عمومی دفتر نمایندگی
برای مشاهده جدول اینجا را کلیک کنید
 
 
 
 
تعداد بازدید:8,638
 
 
-
.:: كليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر نمایندگی شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران مي‌باشد ::.