به روز شده در تاریخ 1400/03/19 ساعت 12:48 
Skip Navigation Links > اطلاعیه ها > شرح اطلاعیه
اطلاعیه شماره 23
تاریخ انتشار: 1390/12/14 ساعت: 08:50:51
احتراماً، به اطلاع می رساند سابقاً در بلوک مذکور، توسط متهم ، بدون توجه به ظرفیت آن بلوک (98 واحدی) تعداد 739 مشترک مازاد پذیرش می گردد. لذا پس از بررسی و احراز موضوع ، تعداد 98 عضو به ترتیب تاریخ قرارداد ، د ر بلوک مذکور تثبیت و

«بسمه تعالی»

قابل توجه مشترکین تعیین واحد شده در بلوک 98 واحدی A7 الی A11 پروژه نگین غرب

سلام علیکم؛

             احتراماً، به اطلاع می رساند سابقاً در بلوک  مذکور، توسط متهم، بدون توجه به ظرفیت آن بلوک (98 واحدی) تعداد 739 مشترک مازاد پذیرش می گردد. لذا پس از بررسی و احراز موضوع، تعداد 98 عضو به ترتیب تاریخ قرارداد، در بلوک مذکور تثبیت و برای سایر مشترکین به عنوان یک اولویت و امتیاز ویژه در اراضی پیش بینی شده جدید مستند به نقشه های معماری مصوب به ترتیب تاریخ قرارداد و مبلغ واریزی مجدداً بصورت مشروط مبادرت به تعیین واحد شده است.

لازم به تأکید است، به منظور تخصیص واحدهای منظور نظر، برنامه رایانه ای خاصی طراحی و تلاش وافری انجام پذیرفته تا بصورت عادلانه و به شرح ذیل بهترین واحد به مشترک دارای بالاترین امتیاز اختصاص یابد.

1- اولویت بندی واحدها:

    الف) بالاترین طبقه

    ب) بهترین موقعیت تابش آفتاب

2- اولویت بندی مشترکین:

    الف) زودترین زمان قرارداد (با تأثیر 60 درصد)

    ب) بیشترین مقدار واریزی (با تأثیر 40 درصد) برای محاسبه امتیازات مبلغ واریزی به نسبت هر ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال در هر سال یک امتیاز برای مشترکین مربوطه منظور شده است.

3- تخصیص واحد:

تخصیص بهترین واحد به مشترک واجد شرایط.

در این مرحله بهترین واحد، بنا به مراتب آمده به مشترکین واجد شرایط (بالاترین امتیاز) به صورت مشروط تخصیص داده شده است، بدیهی است تخصیص قطعی واحدها، در روزهای آتی و پس از کنترل میزان واریزی ها، نهایی و اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست امتیازات مربوط به انتخاب واحدها طی اطلاعیه شماره 24 و لیست امتیازات مربوط به مشترکین طی اطلاعیه شماره 25 تقدیم می گردد.

                                                                                     روابط عمومی دفتر نمایندگی

 
 
 
 
تعداد بازدید:6,193
 
 
-
.:: كليه حقوق اين سايت متعلق به دفتر نمایندگی شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران مي‌باشد ::.